العودة   مصر موتورز مجتمع السيارات > السيارات الكورية والماليزية > Hyundai هيونداى > Hyundai Elantra - النترا


إضافة رد
 
أدوات الموضوع
  #6  
قديم 13-02-2012, 01:54 PM
khaabas khaabas غير متواجد حالياً
 
تاريخ التسجيل: Feb 2010
المشاركات: 1,388
khaabas has a reputation beyond reputekhaabas has a reputation beyond reputekhaabas has a reputation beyond reputekhaabas has a reputation beyond reputekhaabas has a reputation beyond reputekhaabas has a reputation beyond reputekhaabas has a reputation beyond reputekhaabas has a reputation beyond reputekhaabas has a reputation beyond reputekhaabas has a reputation beyond reputekhaabas has a reputation beyond repute
افتراضي رد: يعني كده شربنا مقلب النترا 2012؟؟؟


المشاركة الأصلية كتبت بواسطة dr_pediatrics مشاهدة المشاركة

انا فعلا قالولي علي تظبيط الهيدروجين بس انا كنت مقلق ان لو فرده هوت وجيت احط استبن هوا هل عادي؟ ولو مالقيتش هيدروجين ممكن ازود هوا في بعض الفرد وفرد تكون هيدروجين
بالنسبة لتزييق البيبان يعني ده عادي فعلا؟ مش عيب جامد ويقلل من اسهم الانترا 2012؟؟
ياعم عيب ايه متوهمش نفسك العربية ما شاء الله ممتازة حافظ بس على مواعيد الصيانة وقالهم على التزييق ده بس ده عادى موش كارثة ولا حاجة
رد مع اقتباس
  #7  
قديم 13-02-2012, 03:33 PM
الصورة الرمزية holly_man19
holly_man19 holly_man19 غير متواجد حالياً
 
تاريخ التسجيل: Dec 2010
الموقع: luxor
المشاركات: 260
holly_man19 is a splendid one to beholdholly_man19 is a splendid one to beholdholly_man19 is a splendid one to beholdholly_man19 is a splendid one to beholdholly_man19 is a splendid one to beholdholly_man19 is a splendid one to beholdholly_man19 is a splendid one to beholdholly_man19 is a splendid one to behold
افتراضي رد: يعني كده شربنا مقلب النترا 2012؟؟؟

انا معايا العربيه والحمد الله وبسم الله ما شاء الله عربيه حلوه جدا لا فيها تزيق ولا حاجا التزيق كنت اسمعه لما كنت حاطط النظاره في الجراب بتاع النظرات واما اخدت بالى شلتها ومسمعتش تزيق فيها خالص تانى ومن ناحيه العفشه مع الاستعمال بتتظبط وانا العفشه دلوقتى زى الفل بس طبعا فرق كتير اما ريحت العجل بهوا عادى مش ناايتروجين يعنى المشاكل الى عندك علي ما اعتقد انها مشاكل فرديه واتمنى انك تحلها وتكون حاجه بسيطه
تقبل تحياتى
__________________

عندما تبدا بالتصرف ضد مصلحتك الشخصيه.... تاكد انك عاااااشق


رد مع اقتباس
  #8  
قديم 15-02-2012, 06:36 AM
tamer.koko tamer.koko غير متواجد حالياً
 
تاريخ التسجيل: May 2011
الموقع: القاهره
المشاركات: 3,589
tamer.koko has a reputation beyond reputetamer.koko has a reputation beyond reputetamer.koko has a reputation beyond reputetamer.koko has a reputation beyond reputetamer.koko has a reputation beyond reputetamer.koko has a reputation beyond reputetamer.koko has a reputation beyond reputetamer.koko has a reputation beyond reputetamer.koko has a reputation beyond reputetamer.koko has a reputation beyond reputetamer.koko has a reputation beyond repute
افتراضي رد: يعني كده شربنا مقلب النترا 2012؟؟؟

قالوا كده برده اول ما الالنترا ال 2008 نزلت طلعوا فيها عيوب الدنيا وكانوا بيشكروا في في الشكل ال 2006 ودلوقتي بيطلعوا في ال 2012 القطط الفاطسه وبيقولوا ان الشكل ال 2008 برقبته سبحان الله كلاكيت عاشر مره لهيونداي تحياتي لاكبر صانع كوري متفوق علي نفسه
رد مع اقتباس
  #9  
قديم 15-02-2012, 07:25 AM
الصورة الرمزية walidelmorsi
walidelmorsi walidelmorsi غير متواجد حالياً
 
تاريخ التسجيل: Jul 2011
المشاركات: 815
walidelmorsi has a reputation beyond reputewalidelmorsi has a reputation beyond reputewalidelmorsi has a reputation beyond reputewalidelmorsi has a reputation beyond reputewalidelmorsi has a reputation beyond reputewalidelmorsi has a reputation beyond reputewalidelmorsi has a reputation beyond reputewalidelmorsi has a reputation beyond reputewalidelmorsi has a reputation beyond reputewalidelmorsi has a reputation beyond reputewalidelmorsi has a reputation beyond repute
افتراضي رد: يعني كده شربنا مقلب النترا 2012؟؟؟

نصيحة طالما اشتريت حاول تنسى
__________________

لا الله الا الله محمد رسول الله

Walid ELmorsi
رد مع اقتباس
  #10  
قديم 15-02-2012, 01:09 PM
Neo206 Neo206 غير متواجد حالياً
 
تاريخ التسجيل: Feb 2011
المشاركات: 1,382
Neo206 has a reputation beyond reputeNeo206 has a reputation beyond reputeNeo206 has a reputation beyond reputeNeo206 has a reputation beyond reputeNeo206 has a reputation beyond reputeNeo206 has a reputation beyond reputeNeo206 has a reputation beyond reputeNeo206 has a reputation beyond reputeNeo206 has a reputation beyond reputeNeo206 has a reputation beyond reputeNeo206 has a reputation beyond repute
افتراضي رد: يعني كده شربنا مقلب النترا 2012؟؟؟

يا عم بسيطة إن شاء الله
روح التوكيل فى الصيانة و بلغ
و أتمتع بعربيتك
رد مع اقتباس
إضافة رد

الكلمات الدليلية
النترا 2012


ضوابط المشاركة
لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
لا تستطيع الرد على المواضيع
لا تستطيع إرفاق ملفات
لا تستطيع تعديل مشاركاتك

BB code متاحة
كود [IMG] متاحة
كود HTML متاحة

الانتقال السريع

 MasrMotors غير مسؤول عن أي اتفاق تجاري أو تعاوني بين الأعضاء
التعليقات المنشورة لا تعبر عن رأي MasrMotors ولا نتحمل أي مسؤولية قانونية حيال ذلك ويتحمل كاتبها مسؤولية النشر


الساعة الآن 12:37 AM.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
www.MasrMotors.com ™ Copyright ©2008 - 2024
Egyptian Automotive Community
جميع الحقوق محفوظة - مصرموتورز 2008 - 2017