المشاركة الأصلية كتبت بواسطة sad-bird
اضيف على كلامك سعر الاعلاف المصنع بقى الضعف تقريبا
طيب
اذا كان الاسرة عندها مزارع طيب ليه مش تاخد انت على المجزر وتدبح هناك وتورد لمكان موثوق فيه او حتى تعمل شوادر بترخيص من المحافظة او تعمل تعاقد مع الجمعيات الاستهلاكية وتبقى انت استفدت بفرق السعر شوية بدل ما تسلم على 25 تسلم على 35 وفي نفس الوقت المستهلك السعر يقل عنده وينزل ل 40 مثلا
|
ببساطه لان دي مش شغلتي اني اقعد ابيع لحمه بالكيلو .. و شويه تلاقي الصحه قرفتك و التموين قرفك لمزاوله نشاط بدون ترخيص .. و تلاقي البدع طلعتلك .. و مافيش حد موثوق فيه اساساُ

انا شخصياً صفيت مزرعه المواشي و تم بيع جميع المواشي و مريح دماغي
__________________
Why?...Cause I can
The Raise of the Don ... Don Johnny
Don Capone
Everything is personal ...every bit of Business , every piece of Crap every Man has to eat everyday of his Life is personal..
///